Iphone 5 donanımsal arızalar

Telefonumun üst tuşunun sağ tarafı çalışmazken sol tarafıda sert basmadıkça çalışmıyor ıphone 5 alalı henüz 1 yıl olmuşken ve titizlikle kullanmama rağmen bataryam 10 20 aralığında şarjı varken kapanıyor orijinal şarj aleti kullanıyorum ve aldığım günden beri apple ın batarya kullanım önerilerine göre şarj döngüsü gerçekleştiriyorum. Telefonumda çok fazla program olmamasına rağmen bazen donma kapanma gibi sorunlar yaşatıyor bana tüm bu sorunlar için bana öneriniz nedir ? TelefonumGenpa garantilidir servise göndermem durumunda nasıl bir yol izleyebilirler değişim olur mu olursa yenilenmiş bir telefon mu yoksa kullanılmamış bir telefon mu gönderirler ?

4 yıl önce iPhone kategorisinde Çağdaş Topcu tarafından soruldu.

0Puan
Tuş problemlerinde genellikle onarım gerçekleştiriliyor ve kısa bir süre içinde problem hallediliyor. Ancak bu süre yetkili servislerin yoğunluğuna göre çok daha uzun da olabilir. Pil konusu ile ilgili olarak sorununuzu servise bildirmeniz durumunda cihazınız muhtemelen restore edilerek geri verilecektir. Restore genellikle birçok problemi çözebiliyor olsa da gerçekten donanımsal bir sorun yaşıyorsanız tekrar servise gitmeniz gerekebilir.

Size tavsiyemiz cihazınızı servise götürmeden önce restore ederek birkaç gün daha kullanmanız ve bir düzelme olmazsa tuş problemiyle birlikte kapanma ve pil problemlerinden de bahsetmeniz olacaktır.

4 yıl önce , veApple tarafından cevaplandı.

2Puan
telefonumu hızlı konuşya ayarladım bilmeden düzeltemiyorum şimdi

4 yıl önce , nurcan kahveci tarafından cevaplandı.

15Puan
IPHONE 5S im yere düştü ve açıkkken kapandı 10 saniyelik denilen şeyleride yaptım 1 saat sarja taktım fakat olmuyor 400 tlye daha yeni bataryasını değiştirdim ve alalı 2 yıl oldu garantiside var fakat bitti bu benim 3.iphonem ve herseferinde çok titiz kullanmama rağmen bozuluyor LÜTFEN BANA ACİLL YARDIM EDİN eğer bu sorun olmassa bir daha telefon alamayacağım lütfen yardım edin

2 yıl önce , asya şentürk tarafından cevaplandı.

Yorum Gönder

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
9 + 11 = ?