Itunes Abd ID yaptığım zaman böyle bir sorunla karşılaşır mıyım ?

Merhabalar sorum şu Itunes Radio ya erişim sağlayabilmek için itunes tan abd id kaydı yapıp onunla iphone 4s 7.1 iosten giriş yaptığım zaman Iphone um da uygulamalar açısından ne gibi değişiklikler olur ? Örneğin takvimuygulamalar ve oyunlar. Bunlar beni yeni kullanıcı gibi görüp her şeyi sıfırlar mı yoksa her şey kaldığı yerden devam mı eder ? Her şey kaldığı yerden devam etmese bile abd id den çıkıp kendi id me girdiğim zaman eski haline döner mi ? Teşekkürler.

5 yıl önce iTunes kategorisinde Orçun Oruçoğlu tarafından soruldu.

0Puan
Türkiye Apple Kimliği ile giriş yaptığınız ve kullandığınız iOS cihazınıza ABD Apple Kimliği ile giriş yaparsanız uygulamalarınızı Türkiye App Store'dan aldığınız için güncelleyememe problemi yaşayabilirsiniz. Tekrar Türkiye Apple Kimliğiniz ile giriş yaptığınızda ise sorun düzelir.

Ancak iCloud senkronizasyonunuzu Türkiye'den aldığınız Apple Kimliğiniz ile gerçekleştiriyorsanız verilerin kaybolması sorunu yaşama ihtimaliniz bulunuyor. Elbette Sadece App Store'dan çıkış yaparak bu sorunu halledebilirsiniz ancak yine de aynı iOS cihazında iki farklı Apple Kimliği kullanılmasını önermemekteyiz.

5 yıl önce , veApple tarafından cevaplandı.

Yorum Gönder

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
2 + 7 = ?