Apple Yeni iPhone'larda Daha Büyük Ekranlar Kullanacak mı?

MacRumors'ın haberine göre Asya'lı üreticiler Apple'ın 4.7" ve 5.7" büyüklüğündeki ekran ölçülerine sahip yeni iPhone'lar için denemelere başladığını bildirdiler. Şu an için bu bilgiler kesin olmamakla birlikte muhtemelen tamamen söylentiden de ibaret gibi duruyor. Çünkü Apple iPhone 5 ile birlikte ekran boyutunu 3.5" büyüklükten 4" büyüklüğe geçtiğimiz sene getirdi ve telefonun genişliğini kullanımının zorlaşmaması için aynı bırakmayı tercih etti.

Ayrıca Eylül ayı içinde Apple'ın düşük fiyatlı ve renkli kasalı yeni bir iPhone modeli ile birlikte, parmak izi sensörüne sahip iPhone 5S'i piyasaya sürmesinin de beklendiğini belirtelim. Gelen son haberlere göre renkli kasalı ucuz iPhone'lar şu anda piyasada satışta olan orjinal iPhone Bumper'larıyla aynı renk paletine ve plastik kasaya sahip olacaklar. Şu anda piyasada satışta olan Bumper renklerinin ise siyah, beyaz, pembe, turuncu ve mavi olduğunu da hatırlatalım. 

iPhone 5S'in ise daha önceden de sızdırılan sim kart yuvasında olduğu gibi beyaz ve siyah modelin yanı sıra altın renkli üçüncü bir renge sahip olacağı da söylentiler arasında.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 7 = ?