iOS 7 Ekran Görüntüleri [İnceleme]

Apple 10 Haziran'da WWDC etkinliğinde uzun zamandır tasarımının değişeceğiz söylenen iOS 7'yi resmen duyurdu. Jonathan Ive'in iOS tasarım ekibinin de başına geçmesiyle birlikte iOS 2007 yılından bu yana ilk kez bu kadar büyük bir değişime uğradı ve yeni tasarımıyla kullanıcılara merhaba dedi.

Apple WWDC'de sadece iPhone için iOS 7'nin beta sürümünü tüm iOS geliştiricilerine test amaçlı olarak açtı. Önümüzdeki haftalarda da iPad'ler için iOS 7'nin betalarının geliştiricilere açılması bekleniyor.

Fotoğraf galerimizden iOS 7'nin yeni özelliklerini ve tasarımını görebilirsiniz.

Foto Galeri

iOS 7 Ekran GörüntüleriiOS 7 Ekran GörüntüleriiOS 7 Ekran Görüntüleri

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 6 = ?