Sızdırılan Ürün Kodları MacBook'ların WWDC'de Güncelleneceğini İşaret Ediyor

Bugün sızdırılan yeni ürün kodları Apple'ın WWDC'de MacBook serisinden en az bir tanesini güncelleyeceğini işaret ediyor. Bildiğiniz üzere şu anda piyasada Retina Macbook Pro ve MacBook Air modelleri bulunuyor.

Şu anda bu modellerden hangilerinin güncelleneceği bilinmese de sızdırılan ürün kodları 2 farklı ekran ölçüsüne sahip bir MacBook modelini belirtiyor. Her bir ekran ölçüsüne sahip MacBook'un da RAM, işlemci ve depolama alanı gibi iki farklı konfigürasyona sahip olacağını söyleyebiliriz. 

MD711LL/A - Better - USA

MD711LL/A - Best - USA

MD760LL/A - Better - USA

MD761LL/A - Best - USA

Şu anda piyasada olan MacBook'lara baktığımızda da bu ürün kodlarıyla benzerlikler taşıdığını görebiliyoruz. Apple'ın hala satışını devam ettirdiği MacBook Pro 13" ve 15", MacBook Air ise 11" ve 13" ekran seçenekleriyle piyasada bulunabiliyor.

Sızdırılan yukarıdaki ürün kodlarının dışında üç farklı ürün kodu daha bulunuyor ancak bu kodların şu an için hangi ürünlere ait olabileceği belli değil.

ME177LL/A - Better - USA

ME182LL/A - Best - USA

ME918LL/A - Good - USA

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 5 = ?