iPhone 6 Türkiye Fiyatları

Apple'ın düzenlediği iPhone ve Apple Watch etkinliğinin hemen ardından Apple Türkiye'de iPhone 6'nın Türkiye'de satışa çıkacağı tarihi 26 Eylül olarak açıkladı. 2.349.- TL'den satışa çıkacak olan iPhone 6'nın üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın Türkiye satış fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz;

  iPhone 6 iPhone 6 Plus
16 GB 2.349.- TL 2.649.- TL
64 GB 2.649.- TL 2.949.- TL
128 GB 2.949.- TL 3.249.- TL

 

Turkcell, Vodafone ve Avea'nın henüz iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için tarife seçeneklerini yayınlamadığını ve yukarıdaki fiyatların sadece Apple Store Türkiye nakit satış fiyatları olduğunu da hatırlatalım.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 5 = ?