OS X Yosemite Public Beta Yarın Yayınlanacak

Geçtiğimiz senelerde sadece geliştiriciler için yayınlanan OS X betalarının artık geliştirici olmayan kullanıcılar için de yayınlanacağını daha önce duyurmuştuk. Elde edilen son bilgilere göre Apple OS X Yosemite'nin public betasını daha önceden beta programına kaydolan kullanıcılar için yayınlayacak.

The Loop tarafından elde edilen bilgilere göre OS X Yosemite'nin public betası geçtiğimiz Pazartesi geliştiriciler için yayınlanan beta ile aynı sürüm numarasına sahip olacak. İlk başta hem public beta kullanıcılar hem de geliştiriciler aynı OS X Yosemite beta sürümünü kullanacak olsalar da geliştiriciler için daha sık olarak beta güncellemeleri yayınlanmaya devam edilecek. Özellikle iOS 8 entegrasyonu ile ön plana çıkan OS X Yosemite kullanıcılar tarafından merakla beklenmeye devam ediliyor. Ancak bu noktada hatırlatmada büyük fayda var ki yayınlanacak olan betalar henüz tam sürüm olmadıkları ve son kullanıcılar için hazır olmadıklarından dolayı beta sürümleri yükleyenlerin birçok problemle karşılaşma ihtimalleri bulunuyor. Eğer siz de OS X Yosemite public betayı Mac'inize yüklemeyi düşünüyorsanız mutlaka bilgisayarınızın bir yedeğini almanızı tavsiye etmekteyiz. Hatta elinizde kullanmadığınız bir Mac bilgisayarınız varsa public betayı bu bilgisayara yükleyerek çok daha güvenli bir şekilde test etme şansına sahip olabilirsiniz.

OS X Yosemite birçok yenilik, iOS entegrasyonu ve daha düz bir tasarımla önümüzdeki sonbaharda tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak yayınlanacak. Eğer siz de OS X Yosemite public betayı yüklemek istiyorsanız Apple'ın beta programına kaydolmanız yeterli. Public beta programına kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
5 + 11 = ?