Akasya AVM Apple Store Resmileşti

Apple'ın Türkiye'de ikinci mağazasını Anadolu Yakası'nda bulunan Akasya AVM'de açacağı uzun bir zamandır biliyordu. İlk mağazasını geçtiğimiz Nisan ayında açan Apple açılışın ardından büyük bir yoğunlukla karşılaşmış ve özellikle online randevuların dakikalar içinde tükenmesi nedeniyle müşterilerinin taleplerine cevap vermekte gecikmeler yaşanmasına neden olmuştu.

Apple'ın Ticaret Sicili Gazetesi'ne yaptığı bildirimin ardından ikinci mağazasını da Akasya AVM'ye açacağı kesinlik kazandı. Şu an için mağazanın ne zaman açılacağı bilinmese de mağaza müdürü olarak Mine Durmuşlar seçilmiş olarak görülüyor. Bakalım Apple Türkiye'de açacağı ikinci mağazası ile gelen talepleri karşılayabilecek ve müşterilerini teknik konularla ilgili olarak da memnun etmeyi başarabilecek mi?

Akasya AVM'de açılacak olan ikinci Apple mağazası ile ilgili daha fazla bilgi ettikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilecek Haberler

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 5 = ?