iOS 8 Beta 3 Yayınlandı

Apple iOS 8 beta 2'nin yayınlanmasından 3 hafta sonra iOS 8 beta 3'ü tüm geliştiriciler için yayınladı. 12A4318c sürüm numaralı iOS 8 beta 3 daha önceki betalardan bir tanesini yüklemiş olan geliştiriciler tarafından OTA üzerinden güncellenebiliyor. Güncelleme ile birlikte iOS 8 beta 2'ye göre birçok hata düzeltiliyor ve iOS 8'in sistem kararlılığı geliştiriliyor.

iOS 8'in önümüzdeki sonbaharda iPhone 6 tanıtımından sonra tüm kullanıcılara açılması bekleniyor. Apple iOS 8 ile birlikte OS X entegrasyonunu daha da geliştirmeyi hedefliyor. Ayrıca Health uygulaması, aile paylaşımı, interaktif bildirimler ile birlikte daha birçok yenilik de iOS 8 ile birlikte kullanıma sunulacak.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 10 = ?