iOS 7.1.2 Yayınlandı

iOS 7.1.2 Apple tarafından iOS 7.1.1'in yayınlanmasından yaklaşık 2 ay sonra tüm kullanıcılar için yayınlandı. iOS 7.1.2 için yeniliklerden ziyade hata ve güvenlik iyileştirmeleri içeren küçük boyutlu bir güncelleme diyebiliriz.

iOS 7.1.2 ile ilgili sürüm notlarını aşağıda bulabilirsiniz;

Bu güncelleme, aşağıdakiler de dahil olmak üzere hata düzeltmelerini ve güvenlik güncellemelerini içerir:

  • iBeacon bağlanabilirliğini ve kararlılığını artırır
  • Barkod tarayıcıları da dahil olmak üzere bazı 3. parti aksesuarlar için veri aktarımıyla ilgili bir hatayı düzeltir
  • Mail ilişikliklerinin veri koruma sınıfıyla ilgili bir sorunu düzeltir

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin: http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=tr_TR

Uyumlu cihazlarınızı iOS 7.1.2'ye Ayarlar > Yazılım Güncelleme menüsü altından güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 4 = ?

emre atay tümer -- 4 yıl önce yorumladı.güncelleme yükle den sonra telefon ana ekranında ıtunes a bağlan işareti çıktı ve telefon kullanılamıyor.Ne yapmamız lazım?