OS X 10.9.4 Yayınlandı

Apple bugün 10.9.3'ün yayınlanmasından yaklaşık 1.5 ay sonra Mavericks için 10.9.4'ü yayınladı. Güncelleme tüm Mavericks kullanıcıları için öneriliyor ve Mac'inizin kararlılığını, uyumluluğunu ve güvenliğini artırmaya yönelik geliştirmeler içeriyor.

Mac OS X Mavericks 10.9.4 ile birlikte gelen geliştirmeler ve yenilikler ile ilgili bilgiyi aşağıda görebilirsiniz;

  • Bazı Mac'lerin bilinen Wi-Fi ağlarına otomatik olarak bağlanmasını engelleyen bir sorun düzeltildi
  • Uyku durumundan çıkma güvenilirliği artırıldı
  • Safari 7.0.5'e güncellendi

Mac OS X Mavericks 10.9.4 ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://support.apple.com/kb/HT6281?viewlocale=tr_TR

Güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili ayrıntılı bilgi için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=tr_TR

Mac OS X Mavericks 10.9.4'ü Mac App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 3 = ?