OS X Yosemite Beta 2 Yayınlandı

Apple'ın World Wide Developers Conference'de (WWDC 2014) ilk kez duyurduğu OS X 10.10 Yosemite'nin ikinci betası tüm geliştiriciler ve beta programına kayıtlı kullanıcılar için yayınlandı. OS X Yosemite iOS ile benzerlikler taşıyan düz tasarımı ve geliştirilmiş özellikleri ile önümüzdeki sonbaharda tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak yayınlanacak.

OS X Yosemite beta 2 ile birlikte gelen yenilikler;

Photo Booth

OS X Yosemite'nin ilk betasında bulunmayan Photo Booth işletim sistemine tekrar eklendi.

Time Machine

Time Machine yeniden tasarlandı ve arka planından yıldızlar kaldırıldı. Yeni tasarımı ile Time Machine işletim sisteminin genelinde olduğu gibi düz bir tasarıma sahip oldu.

Ayarlar ikonu

OS X Yosemite'nin ayarlar ikonunun tasarımı değiştirildi. Yeni ayarlar ikonu iOS'de kullanılan dişlilerin tasarımı ile neredeyse aynı hale geldi.

 

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 8 = ?