Yeni iPhone 6 Görselleri Sızdırıldı

Apple'ın bu senenin sonuna doğru tanıtmasının beklendiği büyük ekranlı iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen yeni görseller sızdırıldı. Yayınlanan görsellerde oldukça ince ve metal kasaya sahip iPhone 6 oldukça detaylı bir şekilde görülebiliyor.

Önceki dedikodularla, sızdırılan görsellerle, tasarım şablonları ve modellerle benzerlik gösteren yeni fotoğraflardaki iPhone 6'nın 4.7 inçlik boyuta sahip olan cihaz olduğu da tahminler arasında yer alıyor. Tasarım şemalarından elde edilen bilgiler Apple'ın daha kolay ulaşılabilmesi için açma/kapama tuşunu cihazın yan tarafına aşacağını işaret ediyordu. Bugün sızdırılan fotoğraflarda da açma/kapama tuşunun cihazın yanında olması dikkat çeken tasarım detaylarından bir tanesi.

iPhone 6'nın daha güçlü ve etkin çalışan A8 işlemciden gücünü alması ve daha fazla piksel ile 1704x960 çözünürlüğünde olması bekleniyor. iPhone 6'nın ilk betası yeni yayınlanan iOS 8 işletim sistemine sahip olacağının da altını çizelim.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 7 = ?