iPhone 6 Arka Kapağı Sızdırıldı

Avustralya kaynaklı bir blog olan MacFixlt Çin'de bulunan kaynaklarından elde ettiğini belirttiği iPhone 6'ya ait bir arka kapağı yayınladı. Yayınlanan arka kapağın 4.7 inçlik iPhone 6'ya ait olduğunu da belirten site henüz 5.5 inçlik model ile ilgili bir parçaya ulaşılamadığını da belirtti.

Yayınlanan fotoğraftan da anlaşıldığı kadarıyla arka kapak kılıf üreticileri için sızdırılan şablonlarla aynı gibi görünüyor. Daha önceden de sızdırılan şablonlardan bilindiği gibi arka kapakta yuvarlak köşeler, yuvarlak kesimli flash boşluğu hemen dikkat çekiyor.

Apple'ın iPhone 6'yı önümüzdeki sonbaharda tanıtması ve birkaç gün sonra tanıtılması beklenen iOS 8 ile birlikte piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 2 = ?