WWDC 14 Apple Tarafından Canlı Yayınlanacak

Apple 2 Haziran'da başlayacak olan World Wide Developers Conference'in (WWDC 14) canlı olarak yayınlanacağını duyurdu. Türkiye saati ile 20.00'da başlayacak olan etkinlik iOS 4.2 veya üzeri tüm iOS cihazlardan, Apple TV'den ve Mac OS X 10.6 veya üzeri bir Mac'de yüklü Safari 4 veya üzeri bir tarayıcı ile izlenebilecek. 

Apple tarafından "heyecan verici yeni duyurularımız hakkında daha fazla şey öğrenmek için sunumu canlı izleyin" sloganı ile duyurduğu WWDC 14'de iOS 8'in yanında Healthbook uygulamasının ve Mac OS X 10.10'un tanıtılması bekleniyor. Ayrıca Apple tarafından yeni iMac'lerin tanıtılma ihtimali de bulunuyor.  

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 5 = ?