iWatch'ın Üretimi Başlıyor

The China Times'ın haberine göre Apple 2014 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmesi beklenilen iWatch için kullanılması planlanan sensörleri tek bir işlemciye yerleştirme çalışmalarını neticelendirdi ve artık üretime başlıyor. Hatta Çinli kaynaklara göre Apple iWatch'ın küçük miktarlarda üretimine başladı bile.

Giyilebilir teknolojiler pazarının oldukça ısındığı bu günlerde Apple'ın rakiplerine göre daha küçük ve kullanışlı bir cihaz piyasaya sürmesiyle birlikte avantajı eline geçirmesi de beklentiler arasında yer alıyor. Apple'ın iWatch'ın donanımının yanı sıra yazılım konusunda da ilerleme kaydettiği söylentiler arasında yer alıyor. Özellikle iOS 8 ile birlikte kullanıma sunulması beklenen Healthbook uygulamasının iWatch'ın sensörlerini destekleyen özellikleri sayesinde fitness ve sağlık bilgilerini de takip etmesi bekleniyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 9 = ?