Güncellenmiş MacBook Air'ler Yarın Satışa Sunulabilir

Birçok farklı kaynaktan edinilen bilgiye göre Apple yarın güncellenmiş MacBook Air'ları piyasaya sürebilir. Bu bilgiyi sızdıran kaynaklara göre Apple büyük miktarlarda MacBook Air sevkiyatlarını Apple Store'lara göndermeye başladı. Bir diğer kaynağa göre ise Apple güncellenmiş MacBook Air'ların daha çok dikkat çekebilmesi için mağaza içi Mac düzeninde değişikliğe gideceğini belirtti.

Yarın gerçekleşmesi beklenen MacBook Air güncellemesi bir süredir söylentileri devam eden daha ince, fansız ve Retina Display'e sahip MacBook Air'larla ilgili değil. Yarın yapılması beklenen güncelleme 11 ve 13 MacBook Air'lar için kod adı J41A ve J43A olan ve şu anda piyasada olan MacBook Air'ların ufak güncelleme geçirmiş versiyonları olacak. Örnek olarak şu anda satışta olan MacBook Air'ların model numarası MD760LL/A olarak belirlenirken güncellemeyle birlikte MD760LL/B olarak belirlenmeye başlayacak.

Yeni MacBook Air'ların muhtemelen Intel'in en son işlemcisi Haswell ile ilgili olması bekleniyor. MacBook Air'larda güncellemeyle birlikte ufak çaplı bir hızlanma ve depolama birimlerinde de artış beklentiler arasında yer alıyor. Güncellemeyle birlikte yenilenen MacBook Air'ların ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

GÜNCELLEME

Apple güncellenmiş MacBook Air'ları Türkiye'de satışa sundu. Güncellemeden önceki MacBook Air modelleri ise yaklaşık 200 TL daha ucuza satın alınabiliyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 5 = ?