OS X Güvenlik Güncellemesi ve Safari 7.0.3 Yayınlandı

Apple OS X için bir güvenlik güncellemesi ve Safari 7.0.3'ü aynı anda yayınladı. Güncelleme tüm OS X kullanıcılarına öneriliyor.

Güncelleme ile ilgili sürüm notlarını aşağıda bulabilirsiniz;

Güvenlik güncellemesi 2014-002, tüm kullanıcılar için önerilir ve OS X'in güvenliğini artırır. Bu güncelleme Safari 7.0.3'ü de içerir.

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin: 
http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=tr_TR

Safari 7.0.3 içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin: 
http://support.apple.com/kb/HT6195?viewlocale=tr_TR

OS X için güvenlik güncellemesini ve Safari'nin 7.0.3 sürümünü Mac App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 7 = ?