iOS 7.1.1 Yayınlandı

Apple iOS 7.1.1'i iyileştirmeler, hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemeleri ile yayınladı. Güncelleme aynı zamanda Touch ID için de ek iyileştirmeler içeriyor. iOS 7.1.1 tüm iOS cihazlar için tavsiye ediliyor.

iOS 7.1.1'in sürüm notlarını aşağıda görebilirsiniz;

  • Touch ID parmak izi tanımayla ilgili ek iyileştirmeler
  • Klavye yanıt verebilirliğini etkileyen bir hatayı düzeltir
  • VoiceOver etkinken Bluetooth klavyelerin kullanılmasıyla ilgili bir sorunu düzeltir.

Bu güncellemenin güvenlik içeriği ile ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin:
http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=tr_TR

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı iOS 7.1.1'e Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 7 = ?