Yeni Bir iPhone 6 Kalıbı

Dün Foxconn'da çekildiği ve iPhone 6 üretim kalıpları olduğu iddia edilen fotoğraflardan sonra bugün yeni bir kalıp fotoğrafı daha sızdırıldı. Fransız Nowhereelse.fr'de yayınlanan yeni fotoğraf, dünkü fotoğrafların aksine, bu sefer hem daha net hem de iPhone 4S ile karşılaştırılabilecek şekilde yan yana görünüyor.

Nowhereelse kalıbın daha iyi anlaşılabilmesi için iPhone 5S görselini kalıbın üzerine yerleştirmiş ve ölçüleri de ekleyerek fotoğrafı yayınlamış. Sitede verilen bilgilere göre 4.7 inç'lik ekrana sahip olacak olan iPhone 6'nın 138mm uzunluğunda ve 64mm genişliğinde olması muhtemel görünüyor. Elbette fotoğrafın yayınlandığı sitede bu kalıbın iPhone 5S'ler için kullanılan kutuların üretim kalıbı olma ihtimalinin de bulunduğunun altı çiziliyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 9 = ?