iPhone 6'nın Kalıpları Sızdırıldı

Bugün Çin kaynaklı mikroblog sitesi Weibo'da iPhone 6'ya ait olduğu ve Apple'ın iOS cihazlar için birlikte çalıştığı Foxconn'da çekildiği iddia edilen yeni çizimler ve üretim kalıplarına ait fotoğraflar paylaşıldı.

Fotoğrafların kaynağı ve gerçekliği doğrulanamamış olsa da kalıpların bir akıllı telefon için üretilmiş olduğu belli olabiliyor. Geçtiğimiz ay yine Foxconn'da çekildiği belirtilen ve iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen bir dizi fotoğraf da sızdırılmış ancak bu fotoğrafların da gerçekliği doğrulanamamıştı. Apple'ın bu senenin sonuna doğru tanıtmasının beklendiği iPhone 6'nın iki farklı ekran boyutu ile birlikte piyasaya sürmesi bekleniyor. 4.7 ve 5.5 inç boyutlarında ekranlara sahip olacağı tahmin edilen iPhone 6 için 5.5 inç'lik büyük ekranlı iPhone 6'nın üretim zorluğu nedeniyle 4.7 inç'lik modelden daha sonra piyasaya sürüleceği söylentileri de uzun bir süredir devam ediyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
2 + 8 = ?