iPhone 6 Kılıfları Hazırlanmaya Başladı

iPhone 6'nın tanıtılmasına yaklaşık 6 aylık bir süre olmasına ve henüz hakkında çok az şey biliniyor olmasına rağmen bazı üreticiler iPhone 6 için büyük kılıflar hazırlamaya başladılar.

Fransız sitesi NoWhereElse'in yayınladığı fotoğraflar oldukça şüpheli olsa da büyük ekranlı iPhone 6'lar için hazırlanmış durumda. Yayınlanan fotoğraflarda Ming-Chi Kuo'nun da belirttiği gibi kapama/kilitleme tuşunun cihazın sağ yan tarafına alındığı dikkat çekiyor. Ancak fotoğraflarda dikkat çeken başka bir detay ise kılıfın sağ üst köşesinde de bir tuş için boşluk bırakılmış olması.

iPhone 6'ya ait görsellerin henüz sızdırılmamış olmasından dolayı şu an için bu kılıflarla ilgili bir doğrulama yapılması mümkün değil. Ancak kılıf üreticilerinin genellikle tahminlerinin doğru çıkıyor olması ve iPhone 5S'in yayınlanmasına henüz aylar varken doğru ölçülerde kılıflar üretmiş olmalarını da göz ardı etmemeliyiz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 1 = ?