Apple Store Zorlu Center Açıldı

Kübik cam tavanı ile hem gün ışığından maksimum derecede faydalanılan hem de oldukça geniş bir alana sahip olan Apple Store Zorlu Center ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile bugün kapılarını açtı. Apple'ın açılışa özel bastırdığı 4.500 Apple logolu özel t-shirt'ün de dağıtıldığı açılışta ziyaretçiler hem mağazayı gezdiler hem de alışveriş yaptılar. 

Türkiye'de açılan Apple Store ile birlikte Apple'ın dünya genelindeki mağaza sayısı 424'e ulaştı. Apple Store Zorlu Center'da 100'den fazla çalışan uzun bir eğitim sürecinden geçtiler ve açılışa hazırlandılar. Bugün gerçekleştirilen açılışla birlikte Apple Store Zorlu Center ayrıca dünya genelinde en fazla cam kullanılan Apple Store olma özelliğine de sahip oldu.

Apple Store Zorlu Center'ın açılışına ait fotoğrafların tamamına aşağıdaki fotoğraflardan bir tanesine tıklayarak Foto Galeri'mizden ulaşabilirsiniz.

Foto Galeri

Apple Store Zorlu Center AçıldıApple Store Zorlu Center AçıldıApple Store Zorlu Center Açıldı

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilecek Haberler

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 11 = ?