WWDC 2014 2 Haziran'da Başlıyor

Apple geliştiriciler için hazırladığı sayfasında ve geliştiricilere gönderdiği e-postalarda World Wide Developers Conference'ın (WWDC) 2-6 Haziran tarihlerinde yapılacağını duyurdu. Etkinlik geçtiğimiz sene olduğu gibi yine San Francisco Moscone West'de yapılacak. WWDC 2014 biletlerinin satışı ise bu sene önceki senelerden alışıldığı gibi yapılmayacak. Apple 7 Nisan tarihine kadar kayıt yaptıranlar arasında yapacağı çekilişle biletleri kazanan kişilere 1.599 dolar karşılığında satacak. Biletleri satın almaya hak kazanabilmek için Apple'ın Developer Program'larından bir tanesinde aktif olmak gerekiyor. Bilet almaya hak kazanan kullanıcılar biletlerini 14 Nisan tarihine kadar satın almak zorundalar. Kişiye özel basılacak olan biletlerin sahiplerinden başkası ise düzenlenecek etkinliğe katılamayacaklar.

Apple'ın iOS ve OS X'in yeni sürümlerini tanıttığı WWDC'de bu sene de beklentiler arasında iOS 8'in ve yeni uygulamalarının tanıtılması bekleniyor. Elbette özellikle iWatch konusunda da kullanıcıların Apple'dan beklentilerinin büyük olmasından dolayı küçük bir ihtimal de olsa WWDC sırasında bir iWatch tanıtımının olması da ihtimaller dahilinde bulunuyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
9 + 3 = ?