Apple Store Zorlu Center'dan İlk Fotoğraflar

Apple tarafından 5 Nisan Cumartesi günü saat 10.00'da açılacağı duyurulan Zorlu Center Apple Store'un dış kaplamaları söküldü. Zorlu Center'ın üst katında bulunan kübik cam tavan ve yansıtma havuzu da tamamen görünür hale geldi. Kübik cam tavanın yanlarında hiçbir Apple logosu bulunmazken tavanın üst tarafında ise gökyüzüne bakan bir Apple logosu yer alıyor. İki kat olarak tasarlanan Zorlu Center Apple Store toplam 2 bin metrekarelik bir alanda yer alıyor.

Daha önceden Tim Cook'un ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de Apple Store'un açılışına katılacağı yönünde haberler yayınlanmıştı ancak şu ana kadar ne Tim Cook'un ne de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün açılışa katılacağı resmi olarak doğrulanmadı.

Zorlu Center Apple Store ile ilgili tüm fotoğrafları görmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Foto Galeri'mize gidebilirsiniz.

Kaynak: sosyalmedya.co

Foto Galeri

Zorlu Center Apple StoreZorlu Center Apple StoreZorlu Center Apple Store

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilecek Haberler

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
5 + 5 = ?