iPhone 5S'in Anakartının Küçük Bir Parçası Sızdırıldı

Bugün iPhone 5S'in olması muhtemelen anakarta ait küçük bir parça sızdırıldı. Nowhereelse tarafından yapılan habere göre söz konusu parça iPhone 5′te de bulunan ön ve arka kamerayı anakarta bağlayan bir bileşen.

Fotoğrafta da göreceğiniz üzere çok küçük bir parça ve gerçekten iPhone 5S'e ait olup olmadığı hakkında net bir bilgi yok. Ancak önceki senelerden de bildiğimiz üzere iPhone'ların en kolay sızdırılan bileşenleri kamera ile ilgili olanlar olduğu için bu küçük parçanın da iPhone 5S'e ait olma ihtimaline yüksek diyebiliriz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 9 = ?