iPhone 6 Üretimi Gelecek Ay Başlayacak

Reuters'ın yayınladığı bir habere göre Apple iPhone 6 üretimine Japan Display, LG ve Sharp'la birlikte Mayıs ayı içinde başlayacak. Daha önce yayınlanan haberlerde ve ortaya atılan söylentilerde iPhone 6'nın 4.7 ve 5.5 inç genişliğinde iki farklı ekrana sahip olacağı söylense de, Reuters'ın haberine göre 5.5 inç ekrana sahip olacak iPhone 6'nın piyasaya sürülmesi birkaç ay daha ötelenecek. Gecikmenin sebebi olarak üretimde yaşanan zorluklar öne çıkarılıyor.

Apple'ın iPhone 6'yı bu senenin sonuna doğru tanıtması ve piyasaya sürmesi bekleniyor. Şu ana kadar elde edilen bilgilerden Apple'ın iPhone 6 ile birlikte sağlık ve spor uygulaması Healtbook'u iOS 8'e dahil ederek yayınlayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca geliştiriciler için daha fazla özelliğe sahip iCloud araçları, Preview ve TextEdit uygulamaları, Mesajlar ve Game Center uygulamalarında da iOS 8 ve iPhone 6 ile birlikte değişiklikler ve yenilikler olması bekleniyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
2 + 10 = ?