Apple 2014 Yılı İkinci Çeyrek Finansal Sonuçlarını 23 Nisan'da Açıklayacak

Apple 2014 yılı ikinci çeyrek finansal sonuçlarını yatırımcıları için hazırlanan sayfasından 23 Nisan Çarşamba günü açıklayacağını duyurdu. Apple'ın finansal sonuçlarının yanında bu sene sonuna doğru piyasaya sürülmesi beklenen yeni ürün kategorileri hakkında da üstü kapalı bir açıklama yapması bekleniyor.

2014 yılının ilk çeyreğinde Apple var olan ürün kategorilerinde yenilikler yaparak kullanıcıları ile buluşturmuştu. Bu süre içinde 8 GB'lık iPhone 5C ile satışlarını artırmayı hedefleyen Apple, iPad 2'nin yerine dördüncü nesil iPad'in de satışlarına devam edileceğini duyurmuştu. Yatırımcılar için düzenlenecek olan konferansta aynı zamanda iOS 7.1 ile ilgili kullanım istatistiklerinin de paylaşılması beklentiler arasında yer alıyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 2 = ?