iPhone 6 Prototip Çizimleri Sızdırıldı mı?

Apple'ın iPhone 6 tanıtımı yaklaştıkça ortaya daha fazla fotoğraf ve konsept tasarımlar da çıkmaya devam ediyor. En son ortaya çıkan bilgiler ise Çin kaynaklı Weibo sitesinde yayınlanan ve iPhone 6'nın Foxconn'da testleri sırasında çekildiği iddia edilen fotoğraflardan oluşuyor.

Yayınlanan fotoğrafların gerçekliği kanıtlanmamış olsa da önceki iPhone 6 söylentileri ile uyuşuyor. Fotoğraflarda beklenmeyen ve en çok dikkat çeken detay ise iPhone 6'nın kamera lensinin daha çıkık bir tasarıma sahip olması denilebilir. Ayrıca fotoğraflarda iPhone 5 ve iPhone 5S'e göre daha oval kenarlara sahip olan cihaz daha ince bir tasarıma sahip gibi görünüyor.

iPhone 6'nın 4.7 ve 5.5 inç büyüklüğünde iki farklı ekrana sahip olması bekleniyor ancak sızdırılan fotoğraflarda bu farklılık henüz belli değil. Ayrıca bu fotoğrafların gerçekten Foxconn'dan sızıdılmış olması ihtimali de yüksek görünüyor çünkü geçtiğimiz Ocak ayında yayınlanan şemalarla fotoğraflar benzerlikler taşıyor. iPhone 6'nın ekran çerçevelerinin tamamen kaldırılacağı söylentileri devam etse de bu söylentilerin gerçek olup olmadığını öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 1 = ?