Apple Store Zorlu Center 5 Nisan'da Açılıyor

Zorlu Center Apple Store inşaası uzun bir süreden bu yana devam ediyordu. Daha önceden elde edilen bilgilerden de Apple Store'un Nisan ayının başında açılması bekleniyordu ancak bu konuda kesin bir bilgi de bulunmuyordu. Apple dün Zorlu Center'daki Apple Store'un kaplamasını "İstanbul'a doğru yola çıktık" yazısı ile değiştirerek 5 Nisan'da açılışın yapılacağını duyurdu. 

Apple ayrıca Apple Store'larda hizmetlerindan faydalanılabilen Genius Bar, Atölyeler, one to one ve JointVenture ile ilgili de bilgilerin yer aldığı web sayfasını güncelleyerek kullanıma açtı. Apple Store Zorlu Center'ın açılması ile birlikte tüm Apple ürünlerininin aynı yerden alınabilmesi mümkün olabilecek. Ayrıca diğer ülkelerde olduğu gibi belli dönemlerde Apple okul gezileri düzenleyerek öğrencilere ve öğretmenlere Apple ürünlerini tanıtacak. Apple Store Zorlu Center'dan satın alınan Mac'ler için belirli bir ücret karşılığında bire bir eğitimler verilecek veya ücretsiz atölyelerde kullanıcılar temel bilgileri, ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenebilecek.

Apple Store Zorlu Center'ın açılması ile birlikte hafta içi ve hafta sonu gerçekleştirilecek olan etkinlik ve atölye çalışmalarında kullanıcılar bir saat süreyle kayıt oldukları konu üzerine eğitim alabilecekler. Apple Store Zorlu Center'da düzenli olarak gerçekleştirilecek olan etkinliklere veya atölyelere katılabilmek için önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Şimdiden 8 Nisan'a kadar dolu olan program kayıtlarını incelemek için siz de Apple'ın retail sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilecek Haberler

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 3 = ?