Mac OS X Mavericks 10.9.3 Beta 2 Yayınlandı

Apple Mac OS X Mavericks için 10.9.3 beta 2 güncellemesini 13D17 sürüm numarası ile geliştiriciler için yayınladı. Güncelleme ufak hata düzeltmeleri ve iyileştirmeleri içeriyor.

Mavericks 10.9.3 beta 1 yayınladığında Apple geliştiricilerden özellikle grafik ve ses sürücülerine yoğunlaşmalarını istemişti. Yeni güncellemede de grafik ve ses sürücülerine dikkat edilmesi istenirken, 10.9.3'ün yeni MacBook Pro'lar için 60Ghz çıkışlı 4K ekranlar için de destek sunması bekleniyor. Geliştiriciler tarafından 10.9.3'ün artık kullanıcılar için sunulmasına neredeyse hazır olduğu da ifade ediliyor.

10.9.3 beta 1'i kullanan geliştiriciler yeni sürüme OS X Yazılım Güncelleme menüsü altından ulaşabilir ve Mac'lerine kurabilirler.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
5 + 8 = ?