iOS 7.1 Güncellemesinde Yeni iPad Donanımları Bulundu

Bu akşam yayınlanan iOS 7.1 güncellemesinde ilginç bir detay göze çarptı. Apple iOS 7.1'i iPad 4,3 ve iPad 4,6 isimli yeni iPad donanımları için de yayınaldı. Bu iPad modelleri Apple tarafından duyurulmamış olsa da bazı iPad modellerinin küçük çaplı donanım güncellemelerine ait olduğu tahmin ediliyor.

Zaman zaman Apple bir duyuru yapmadan bazı cihazlarının donanımlarını daha gelişmiş teknolojilerle veya daha efektif parçalarla güncelleyebiliyor. Bu tür donanım güncellemeleri genellikle kullanıcılar tarafından farkedilemiyor ve cihazların kullanımlarını etkilemiyor. Elbette bu güncellemelerin Apple'ın Çin gibi uzak doğu ülkelerinde satışa sunulan modeller olma olasılığı da her zaman için bulunuyor. Bilgi olması açısından şu anda piyasada olan iPad Air modellerinin 4,1 veya 4,2 olarak, iPad mini ve Retina iPad mini modellerinin ise 4,4 ve 4,5 olarak isimlendirildiğini de belirtelim.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
1 + 5 = ?