Mac OS X Mavericks 10.9.3 Beta 1 Yayınlandı

Apple Mac OS X Mavericks 10.9.2'nin yayınlanmasından 2 hafta sonra OS X Mavericks 10.9.3 beta 1'i 13D12 sürüm numarası ile geliştiriciler için yayınladı.

Güncelleme ilk bakışta çeşitli hata düzeltmeleri içerirken, Apple geliştiricilerden özellikle grafik ve ses sürücülerine odaklanmalarını istedi. Mac OS X Mavericks 10.9.3 beta 1 aynı zamanda Retina çözünürlükteki 4K monitörler için de destek içeriyor.

Geliştiricler Mac OS X Mavericks 10.9.3 beta 1'i Developer Center'dan yükleyebiliyorlar.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 1 = ?