iOS 7.0.6 ve iOS 6.1.6 Yayınlandı

Geçtiğimiz ay Çin'de yaşayan kullanıcılar için yayınlanan iOS 7.0.5 güncellemesinden sonra herkes iOS 7.1'in yayınlanmasını bekliyordu. Ancak Apple iPhone 3GS ve 4. nesil iPod touch için iOS 6.1.6 ile birlikte iOS 7.0.6'yı yayınladı.

iOS 6.1.6 10b500 sürüm numarası ile yayınlanırken iOS 7.0.6 ise 11B651 sürüm numarası ile yayınlandı. Her iki güncelleme de SSL bağlantı doğrulamaları ile ilgili bir güvenlik güncellemesi olmakla birlikte tüm iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcılarına öneriliyor. 

iOS 6.1.6 ve iOS 7.0.6 güncellemelerini iTunes veya OTA üzerinden indirebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 1 = ?