iPhone 6 Sızdırıldı mı?

Daha önce bir çok iOS cihazının tanıtılmadan önce sızdırılan fotoğraflarını yayınlayan Sonny Dickson iPhone 6'ya ait olduğunu iddia ettiği fotoğraflar yayınladı.

iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen fotoğraflara baktığımız zaman Apple'ın gerçekten de söylentilerdeki gibi çerçevesiz ve daha büyük ekranlı bir prototip üzerinde çalışmış olduğunu görüyoruz. Ekranın büyüklüğünün 4.7 inç olması nedeniyle iPhone daha geniş görünse de tasarımsal olarak gözü çok rahatsız etmiyor. Ancak sızdırılan fotoğraflarda Apple logosunun çok aşağıda olması ve arka kapaktaki fontların farklı olması gibi nedenlerden dolayı fotoğrafların sahte olabileceği şeklinde yorumlar da yapılmaya başlandı. Henüz Şubat ayında olduğumuz için ve iPhone 6'nın resmi lansmanına daha çok uzun bir süre bulunuyor ve bu fotoğrafların gerçek olma olasılığı bulunsa da şimdilik bunu doğrulayamıyoruz. Önümüzdeki günlerde sızdırılacak yeni fotoğraflarla iPhone 6'nın tasarımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliriz. 

iPhone 6'nın sızdırılan fotoğraflarına ait galeriye aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Foto Galeri

iPhone 6 Fotoğrafları SızdırıldıiPhone 6 Fotoğrafları SızdırıldıiPhone 6 Fotoğrafları Sızdırıldı

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 9 = ?