iTunes Radyo Avustralya'da Kullanıma Sunuldu

Apple geçtiğimiz sene sadece Amerika için kullanıma açılan iOS 7 yüklü iPad, iPhone ve iPod'un haricinde Apple TV ve iTunes 11 yüklü Mac ile PC'lerde de kullanılabilen iTunes Radyo'yu Avustralya'da kullanıma sundu.

Tıpkı Amerika'daki gibi Avustralya'da kullanıma sunulan iTunes Radyo'da da yayınlar reklamlarla destekleniyor. iTunes Match aboneleri ise hizmetten reklamsız olarak yararlanabiliyorlar. Apple henüz Avustralya dışında hangi ülkelerde iTunes Radyo'nun kullanıma açılacağını belirtmemiş olsa da, söylentilere bakılırsa sırada Canada, Yeni Zelanda ve bazı Avrupa ülkeleri var gibi görünüyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 6 = ?