iOS 7.1 Beta 5 Yayınlandı

Apple iOS 7.1 beta 4'ün yayınlanmasından yaklaşık 2 hafta sonra geliştiriciler için iOS 7.1 beta 5'i yayınladı. iOS 7.1'in önceki beta sürümlerini kullanan geliştiriciler yeni sürüme Ayarlar altında bulunan Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden ulaşabiliyorlar.

Önceki beta sürümleri kullanıcı arayüzünde bazı iyileştirmeler içerirken en son yayınlanan iOS 7.1 beta 5 ise Siri'nin uluslararası dil desteği ile ilgili geliştirmeler içeriyor. iOS 7.1 beta 5 ile birlikte Siri'nin Avustralya İngilizcesi, İngiliz İngilizcesi, Japonca ve Çince dillerinde geliştirmeler bulunuyor. Ayrıca klavyede de shift ve caps lock tuşlarında da tasarım değişiklikleri yer alıyor.

iOS 7.1 beta 5 ile ilgili daha fazla yenilik buldukça bu yazımızı güncelleyerek paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 7 = ?