iOS 7.0.5 Yayınlandı

Apple Çin'de satılan iPhone 5S ve iPhone 5C'lerdeki bağlantı problemlerini gideren 35.4 MB büyüklüğündeki iOS 7.0.5 güncellemesini yayınladı. Güncelleme Çin'deki bağlantı problemlerini düzeltmeye yönelik olsa da Amerika dışında satılmış olan tüm iPhone 5S ve iPhone 5C'ler tarafından yüklenebiliyor.

iOS 7.0.5 güncellemesine ait sürüm notunu aşağıda görebilirsiniz;

Çin'de satılan bazı iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri için ağ kullanımına hazırlık işlemlerini düzeltir.

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin:

http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=tr_TR

Eğer siz de iPhone 5S veya iPhone 5C kullanıyorsanız iOS 7.0.5 güncellemesini OTA veya iTunes üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 11 = ?