Macintosh 30 Yaşında

Bugün Apple'ın ilk Macintosh'u tanıtmasının üzerinden tam 30 sene geçti. Apple da Macintosh'un 30. yaşını Macintosh'a özel olarak hazırladığı ana sayfasından bir timeline ile kutluyor. Ayrıca Macintosh kullanıcılarının ilk Mac'lerini aldıkları tarihin ve hangi amaçlarla kullanıldığının da belirtilebildiği "Your First Mac" isimli özel bir sayfa da hazırlanmış. Bu sayfaya girerek siz de ilk Macintosh'unuzu aldığınız tarihi ve kullanım amaçlarınızı belirtebilir ve yıllık bazlı olarak Macintosh'ların tarihinin belirlenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Ülkemizde ise ne yazık ki Apple Türkiye ana sayfasını Macintosh'un 30. yaşına özel bir görselle giydirmedi ve klasik ürün tanımları sayfası ile yayın yapmaya devam ediyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
5 + 5 = ?