OS X Mavericks 10.9.2 Beta 3 Geliştiriciler için Yayınlandı

Apple OS X Mavericks 10.9.2 beta 2'nin yayınlanmasından bir hafta son 10.9.2'nin üçüncü betasını geliştiriciler için 13C44 sürüm numarası ile yayınladı. Güncellemede özellikle odaklanılan yerler apple tarafından Mail, Mesajlar, VPN, Grafik Sürücüleri ve VoiceOver olarak belirtilirken yeni sürümü güncelleme yapan geliştiricilerin önceki sürümlere dönme şansı bulunmuyor. Bu nedenle Apple güncellemenin hard disk üzerinde gerektiğinde silinebilecek şekilde özel bir bölüntü oluşturularak yüklenmesini tavsiye ediyor.

Ayrıca Safari 6.1.2'nin de ikinci betası OS X Mountain Lion ve OS X Lion için geliştiricilere yayınlandı. Safari 6.1.2 beta 2 önceki beta sürüme sahip olan geliştiriciler için öneriliyor.

OS X Mavericks 10.9.2 beta 3'e beta 2'yi yüklemiş olan geliştiriciler Mac App Store üzerinden geçebilirler. Daha önce OS X Mavericks 10.9.2'nin beta sürümünü yüklememiş olan geliştiriciler ise yeni sürüme Developer Center üzerinden ulaşabilirler.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 11 = ?