iTunes Güncellendi [11.1.4]

Apple iTunes'u ufak hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerle 11.1.4 sürümüne güncelledi. Güncelleme ile birlikte iTunes İstek Listesi'ni görebilme özelliği de iTunes'a eklenmiş oldu.

iTunes 11.1.4'ün sürüm notları ise şu şekilde;

iTunes'un bu sürümü iTunes arşivinizi görüntülerken İstek Listenizi görebilme özelliği ekler, Arapça ve İbranice desteğini iyileştirir ve ek kararlılık iyileştirmeleri içerir.

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret edin: https://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=tr_TR

Mac kullanıcısıysanız iTunes 11.1.4'ü App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz. Eğer Windows kullanıcısıysanız iTunes'un Yardım menüsünden Güncellemeleri Denetle seçeneğine tıklayarak güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce bilgisayarınıza iTunes indirmediyseniz Apple'ın iTunes sayfasından iTunes 11.1.4'ü indirmek için yandaki linke tıklayabilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
9 + 4 = ?