Viber'ın Mac - PC Versiyonları Yayınlandı

Akıllı telefonlar için çapraz platformlar arası mesajlaşma ve arama uygulaması Viber bugün Mac ve PC için masaüstü versiyonlarını da yayınladı. Masaüstü uygulama üzerinden kullanıcılar mesajlaşabiliyor, arama yapabiliyor, çıkartma ve yüz ifadeleri paylaşabiliyorlar.

Viber masaüstü uygulamasının en güzel yanı ise arkadaşlarınızla akıllı telefonunuz üzerinden yaptığınız sohbetin masaüstü uygulamasını açtığınızda da telefonunuzla sekronize olması. Yani artık Viber kullanıcıları iPhone üzerinden başlattıkları bir konuşmayı iş yerlerine geldiklerinde Mac'lerinden devam ettirebilecekler.

Viber'ın masaüstü uygulaması sayesinde en büyük rakiplerine, özellikle masaüstü uygulaması olmayan WhatsApp'e karşı büyük bir avantaj ele geçirdiğiniz söyleyebiliriz. Ayrıca Hem mobil hem de masaüstünde kullanıcılara hizmet vermeye başlayan Viber, Skype gibi çok güçlü bir de rakip kazanmış oldu.

Viber artık Mac, Windows, iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry, Nokia ve Bada olmak üzere toplam 8 platformda yer alıyor.

Viber masaüstü uygulamlarını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 11 = ?