iOS 7.1 Beta 4 Yayınlandı

Apple iOS 7.1 beta 3'ün yayınlanmasından yaklaşık 2 hafta sonra iOS 7.1 beta 4'ü geliştiriciler için yayınladı. Önceki güncellemelerde Apple özellikle kullanıcı arayüzüne odaklanmış ve bu yönde değişiklikler gerçekleştirmişti. Görünen o ki önceki betalarda Apple kullanıcı arayüzü ile ilgili değişiklikleri tamamlamış ve iOS 7.1 beta 4'de hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler üzerine odaklanmayı tercih etmiş.

Şu ana kadar iOS 7.1 beta 4'de göze çarpan değişiklik > kilidi açmak için kaydırın ve > kapatmak için kaydırın metinlerinin fontlarının daha parlak ve göze çarpar hale getirildiği olarak dikkat çekiyor. iOS 7.1 beta 4 ile ilgili daha fazla yenilik buldukça yazımızı güncelleyerek buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

iOS 7.1 beta 4'ü önceki iOS 7.1 betalarından bir tanesini yüklemiş olan geliştiriciler OTA üzerinden güncelleyebilirler. Daha önceden iOS 7.1 betalarından bir tanesini yüklememiş olan geliştiriciler için Developer Center üzerinden cihazlarını iOS 7.1 beta 4'e güncelleyebilirler.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 7 = ?