iWatch'ın Ekranlarını LG mi Üretecek?

Kore merkezli web sitesi DDaily'nin yayınladığı ancak daha sonra geri çektiği haberine göre Apple iWatch'ın ekranları için LG ile anlaşmış durumda. DDaily'nin haberine göre LG iWatch'ın ekranını 1.52 inç P-OLED (plastik OLED - Kavisli) olarak üretecek. Haberde ayrıca iWatch üretiminin 2014'ün üçüncü çeyreğinde başlayacağının da altı çiziliyor.

Haberin DDaily tarafından geri çekilmiş olması genellikle söylentilerin tamamen yanlış olmasından kaynaklanıyor olabilir. Elbette siteye baskı sonucu gerçek bir haberin de kaldırılmış olma olasılığı var. Her iki durumda da DDaily'nin haberinin daha önceki iWatch söylentilerine göre farklılaşmasının en büyük nedeni üretim tarihinin de açıklanmış olması.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 3 = ?