OS X Mavericks 10.9.2 Beta 2 Geliştiriciler için Yayınlandı

Apple Mac OS X Mavericks 10.9.2 beta 2'yi beta 1'in yayınlanmasından yaklaşık 1 ay sonra 13C39 sürüm numarası ile geliştiriciler için yayınladı. Mavericks 10.9.2'nin ilk betasında Apple sesli FaceTime'ı Mesajlar ve FaceTime uygulamalarına dahil etmişti. Yeni güncelleme ile birlikte bu uygulamaların sesli FaceTime özelliklerinde iyileştirmeler yapılmış ve kararlılıkları artırılmış. Apple ayrıca Mavericks 10.9.2 beta 2'ye iMessage ve FaceTime'a kişi engelleme özelliğini de dahil etmeyi ihmal etmemiş. Elbette iMessage ve FaceTime uygulamalarındaki kişi engelleme seçeneği iCloud sayesinde iOS 7 ile senkronize bir şekilde çalışıyor. Kişi engelleme özelliği her iki uygulama için de Tercihler menüsüne yerleştirilmiş durumda.

Mac OS X Mavericks 10.9.2 beta 2 ilk betayı yüklemiş olan geliştiricilere Mac App Store üzerinden sunulurken daha önce 10.9.2 beta 1'i yüklememiş olan geliştiriciler ise Developer Center üzerinden yeni güncellemeyi indirebiliyorlar.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 2 = ?