Box Güncellendi [3.0]

Bulut depolama hizmeti sunan Box bugün iOS için 3.0 sürümüne güncellendi. Uygulama hem iPhone hem de iPad için iOS 7 tasarımı ile yenilenirken kullanıcı arayüzü ve uygulama içi navigasyonu tamamen değiştirildi. Ayrıca Box uygulaması ücretsiz kullanıcılarına da 10 GB olan maksimum depolama sınırını 50 GB'a yükselttiğini açıkladı. Box uygulaması ile iPhone, iPad, Mac ve PC'nizdeki dosyaları bulutta saklayabilir ve istediğiniz zaman kolayca indirebilirsiniz.

Box uygulamasını dünya genelinde 20 milyondan fazla kullanıcı ve Fortune 500 listesindeki şirketlerin yüzde 97'si de olmak üzere 200 binden fazla şirket kullanıyor. Elbette 50 GB'den daha fazla alana ihtiyaç duyan kullanıcıların abonelik türünü değiştirerek aylık bir ücret karşılığında daha fazla depolama alanına sahip olmaları da mümkün.

iPhone ve iPad için Box uygulamasını yandaki linke tıklayarak iTunes üzerinden indirebilir veya iOS cihazınızda yüklüyse App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 4 = ?