iOS 7.1 Beta 3 Yayınlandı

Apple iOS 7.1 beta 2'nin yayınlanmasından yaklaşık 3 hafta sonra birçok hata düzeltmesi içeren iOS 7.1 beta 3'ü geliştiriciler için yayınladı. Güncelleme 11d5127c sürüm numarasını aldı ve kayıtlı geliştiriciler yeni sürüme Developer Center üzerinden veya OTA üzerinden geçebiliyorlar.

iOS 7.1'in ilk iki beta sürümü birçok düzetme ve yeni erişilebilirlik özellikleri içeriyordu. Üçüncü beta sürümü ile ilgili olarak da yeni eklenen özellikler varsa bu haberimizi güncelleyerek ileteceğiz.

iOS 7.1 beta 3 Yenilikleri

  • Mesajar, Telefon ve FaceTime ikonları biraz koyulaştırılmış
  • Parallax efekti duvar kağıtları için kapatılabiliyor
  • Telefon uygulamasına yeni arama ekranı eklenmiş

  • Tekrar Et ve Karıştır butonları yenilenmiş
  • Kapatma ekranı yenilenmiş
  • Klavyede sil tuşu yenilenmiş

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
5 + 10 = ?