Paslanmaz Çelik Pebble Satışa Çıktı

İlk çıktığı günden bu yana hem fiyatı hem de özellikleri ile dikkat çeken akıllı saat Pebble hatırı sayılır bir hayran kitlesi edindi. Pebble en son iki hafta kadar önce kendi uygulama mağazasını açacağını duyurmuş ve geliştiricilerden akıllı saati için uygulamalar geliştirmelerini istemişti. Pebble bugün de premium ürünü Pebble Steel'i duyurdu ve ön siparişleri toplamaya başladı. Ön sipariş veren kullanıcılara Pebble Steel'ler 28 Ocak'ta gönderilmeye başlayacak.

Bir önceki versiyona göre aynı işletim sistemine ve özelliklere sahip olsa da akıllı saatin dış görünüşü oldukça değişmiş. Öncelikle plastik kayıştan hoşlanmayan kullanıcılar düşünülmüş ve Pebble'a iki farklı renk seçeneğine sahip paslanmaz çelik bir kayış eklenmiş. Ayrıca akıllı saatin camı da Corning Gorilla Glass olarak değiştirilmiş ve bu sayede çok daha dayanıklı olması sağlanmış. Yapılan bu iki değişikliğin dışında Pebble akıllı saatin dış görünüşünde ve özelliklerinde bir değişiklik olmasa da göze çok daha hoş gelen bir tasarım elde edilmiş. Pebble Steel'i alan kullanıcılar akıllı saatlerini tek bir kayışla kullanmak zorunda kalmasınlar diye çelik kayışın yanında bir de deri kayış hediye edildiğini de belirtelim.

Pebble Steel'i satın almak için Pebble'ın resmi sayfasından gerekli bilgileri doldurmanız ve 249 dolarlık ücreti ödemeniz gerekiyor. Siparişiniz adresinize ücretsiz olarak teslim edilecek olsa da Türkiye'ye girişte gümrüğe takılacağından dolayı bir miktar da gümrük ödemesi yapmanız gerekeceğini hatırlatalım.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
5 + 1 = ?