iOS 7.1 Mart Ayında mı Çıkacak?

BGR'ın bugün elde ettiği bilgilere göre Apple iOS 7.1'in yeni bir sürümünü bazı test ortaklarına gönderdiğini gösteriyor. Eğer söylentiler doğru çıkar ve iOS 7.1 Mart ayında yayınlanırsa Apple iOS 7.1'i 4 aydan uzun bir süre boyunca test etmiş olacak. iOS 7.1 beta 1 Kasım ayının ortasında yayınlanmış, iOS 7.1 beta 2 ise Aralık ayının ortasında geliştiricilere dağıtılmıştı.

BGR'ın yayınladığı habere göre iOS 7.1 beta 3 çok yakında geliştiriciler için dağıtılmaya başlanacak. Birçok hata düzeltmesi içerecek olan ve aynı zamanda iOS 7'ye bazı yeni özellikler de katacak olan iOS 7.1 beta 3'ün ardından son sürümün tüm kullanıcılar için Mart ayında yayınlanması bekleniyor.

Eğer Apple iOS 7.1 için Mart ayını beklemeyi planlıyorsa şu anda kullanımda olan iOS 7.0.4'ün üzerine iOS 7.0.5'in de yayınlaması oldukça büyük bir ihtimal gibi görünüyor. iOS 7.1 ile birlikte yeni erişilebilirlik özelliklerinin kullanıma sunulmasının yanı sıra özellikle iOS 7'nin kullanıcı arayüzü ile ilgili birçok hatanın da düzeltilmesi bekleniyor. Apple geçtiğimiz sene iOS 6.1 güncellemesini Ocak ayında kullanıcılara sunulmuştu ancak iOS 5.1'e baktığımızda ise güncellemenin Mart ayında kullanıma sunulduğunu görmekteyiz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
9 + 9 = ?