Plants vs Zombies 2 Temmuz Ayında Geliyor

Plants vs Zombies'in çıkışının üzerinden 4 yıl geçti ve ilk oyunu oynamış olanların merakla beklediği ikinci oyun için PopCap en sonunda bir tarih verdi. Plants vs Zombies 2 Temmuz ayında kullanıcılarıyla buluşacak.

Yayınlanan videoda oyunun nasıl bir görünüme sahip olacağı, ne tür yeni zombilerin ve çiçeklerin olacağı bilgileri yer almıyor.
PopCap tarafından yapılan açıklamaya göre ayrıca Plants vs Zombies Adventures adında bir Facebook oyunu da hazırlanıyor ve o da kullanıcılarla buluşmak için artık gün sayıyor.

Plants vs Zombies oyununu daha önce oynamadıysanız  1.79 karşılığında iPhone veya iPad versiyonlarını indirebilirisiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 4 = ?